Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Konzulensnek hogy kell felkérn...

Konzulensnek hogy kell felkérni valakit? E-mailben, vagy kérjek hozzá időpontot?

Figyelt kérdés

Fogadóórái előre egyeztetett időpontban vannak csak, így az nem opció, hogy betoppanok csak úgy a tanszéken hozzá.


Írjak e-mailt, hogy szeretnék időpontot kérni személyes találkozóra? Vagy már az e-mailben kérjem fel, hogy legyen a konzulensem a szakdolgozatomnál?


Én úgy gondoltam, hogy leírom neki, hogy XY hallgató vagyok és a szakdolgozati témák közül érdekel a Z téma és azzal kapcsolatban keresném, hogy szeretném a segítségét kérni, mint konzulens.



2023. jan. 21. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én emailt írtam neki és felkértem írásban konzulensnek.
2023. jan. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit elgondoltál, pont úgy kell, kb így kértem fel én is ezzel a szöveggel.
2023. jan. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy ilyen e-mail jó lesz, csak tedd hozzá, hogy ennek kapcsán szeretnél kérni egy időpontot. Mert ha elvállalja, úgyis kell találkoznotok.
2023. jan. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam épp zh-t íratott velünk, és odamentem hozzá a zh után, hogy nem akar-e magának egy diákot TDKra. Aztán maradtam vele.
2023. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Az nem baj, hogy korábban még nem tanított?

Előadást tartott, de gyakon, szemináriumon nem voltam nála soha.

2023. jan. 21. 16:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Az én konzulensem előadást sem tartott még nekünk, mégis elvállalt.
2023. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem se tanított az enyém, csak nála volt olyan téma, ami érdekelt.
2023. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!