Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Levelezőn van valami hátrány...

Levelezőn van valami hátrány ha csak vizsgákra megyek be?

Figyelt kérdés
Ha jelentkezek egy szakra levelezőn, és csak max megmutatom magam egyszer kétszer a konzultációkon ebből lehet hátrányom vizsgán? Kötelező amúgy bejárni? Ha pl elearningre minden jegyzetet, ppt-ket feltesznek, meg tematika alapján tudom követni az anyagot, akkor érdemes?

2023. jan. 21. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudtam minden konzultációra elmenni, volt, hogy jeleztem előtte a tanárnak is, megköszönték, ennyi volt. Nem ért semmilyen hátrány egy vizsgán sem ezek miatt.
2023. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatokra kötelező bejárni, anélkül nem kapsz aláírást, ami nélkül nem vizsgázhatsz. Amúgy persze, nem kell bejárni
2023. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szemináriumon volt kötelező részvétel (ez ugye kis csoportos gyakorlat, 7 van belőle, 2-ről lehetett hiányozni).

Előadáson, konzultáción való részvétel nem érdekelt senkit.

2023. jan. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen szakfüggő. Pszichológián az előadások nem voltak kötelezőek barátnőmnek, de az összes gyakorlat az volt. Mivel minden héten volt gyakorlat, ezért nem hagyhatott ki egy napot sem.


Nekem infón ugyanez van, az előadások nem kötelezőek, a gyakorlat igen. Mivel nekem is van minden hétvégén, ezért én is bejárok.


Nem tudom, te mire akarsz járni, de jó eséllyel neked is ez lesz.

2023. jan. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Semmi csak megbuksz egy nehezebb szakon.
2023. jan. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csak szak, hanem tanár függő is. Nálunk a legtöbb tanárt nem érdekli a hiányzás, viszont találkoztam 1-2vel akit nagyon is.
2023. jan. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!