Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hátrány, ha valaki nem nappali...

Hátrány, ha valaki nem nappalin, hanem levelezősen végzi el az egyetemet? Van-e valami "értékbeli" különbség a kettő között?

Figyelt kérdés

Anyagi okok miatt muszáj dolgoznom,igy levelezős egyetemre fogok menni.A későbbiekben hátránynak számit e ,ha a diplomámon majd az áll,hogy nem nappali oktatásban vettem részt?


koszonom a valaszokat elore is:)


2009. dec. 7. 14:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem! Nappalin jobban tudsz tanulni, mert ott csak arra kell/kellene koncentrálni, levelezőn húzósabb. Én a második diplomám nyúzom, most kismama és kisbaba mellett középvezetőként dolgozom/tam.
2009. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Sokak szerint hátrány, de ez baromság. Csak a nappalisok hirdetik, mert lenéznek, ha levelezős vagy. Elmondanám, hogy a levelező keményebb, mert velük dedósok módján bánnak, mindent a szájukba rágnak.

Nekünk levelezősöknek, szinte mindent egyedül kell megtanulni, szerintem nehezebb, mint nekik sokkal.


Ne aggódj, jobban jársz a léevelezővel, én örülök, hogy nem mentem nappalira.


2 hetente van órám 2 nap. Péntek, szombat, reggel 8-tól este 20-ig általában. Szerintem ez tökéletes így.


Jogász szakon vagyok.


20/ L

2009. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó vagyok:


Még valami, senkit nem érdekel a diploma eredete, ha remekül végzed a munkádat.


Csak bátran!


Sok sikert!

2009. dec. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
későbbiekben nem hátrány. csak elvégezni nehéz, mert mellette dolgozol
2009. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Én csak annyit mondok, hogy mikor én levelezőre jártam szinte az összes tanárom a nappalisokat szidta, hogy mennyire lusták tanulni és mindent a szájukba kell rágni, addig mi levelezősök a munka mellett sokkal felkészültebbek vagyunk. Ez alapján gondolom a diploma után is hasonló lehet a helyzet.
2009. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
azért az sem igaz, hogy a nappalisok hülyébbek lennének. csak mindenki szereti szidni a másik csoportot. (szerintem ez a rasszizmus alapja is. annyira primitív indíték, de így van sajnos)
2009. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
én azt tapasztaltam, hogy a levelezősökön annyira nem kérik számon, mint rajtunk nappalisokon. a diplománk mégis ugyanannyit fog érni elviekben. nem teljesen látom igazságosnak a rendszert, főleg nem azon a szakon amin én vagyok (jog).
2009. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

En pszichologiara keszulok:)

koszonom az eddigi valaszokat...kerlek meg irjatok:)

2009. dec. 7. 18:33
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó hozzászólónak:


Én is jogon vagyok, levelezőn. Nálunk nem mondják el 60 ezerszer az anyagot. Vedd át magadnak alapon működik.


Csak egy példa. Amit mi egy nap átvettünk közgázból, az a nappalin 1 hét anyaga.


Szerinted?

2009. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok


nem a zhkra meg a szorgalmi időszakra értettem, hanem a vizsgaidőszakra. nem tudom, hogy te pontosan mire. az meg tévedés, hogy nekünk 60ezerszer elmondják. ugyanúgy 1 előadás van egy témából, ha komolyabb tárgy, akkor van hozzá szeminárium. ennyi. utána a magam ura vagyok. vizsgán sokkal többet vasalnak be rajtunk, nappalisokon, mint a levelezősökön. ergo kevesebb tudást kérnek számon rajtuk. mégis ugyanolyan diplománk lesz, különböző tudással mögötte. nekem ez a tapasztalatom.

2009. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!