Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emberi erőforrás tanácsadó szak?

Emberi erőforrás tanácsadó szak?

Figyelt kérdés

Mesterképzés érdekelne alapszak után. Mennyire hasznos ez a szak? Illetve inkább fiúk vagy lányok jelentkeznek többségében?

Levelezőre mennék. Sok terepgyakorlat meg szakmai gyakorlat van, vagy munka mellett is teljesíthető?



2023. jan. 22. 09:19
 1/7 anonim válasza:
28%

elvégeztem, 99%ban 40-es 50.es tyúkok, halál könnyű, terepgyakorlatot leigazolta a melóhelyem.


És annyit is ér a piacon, amilyen nehéz elvégezni. pont annyit. egy újabb wc-papír a fiókban.

2023. jan. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor tárgytalan. Magyarul nem fiatalok járnak, és nincs legalább 20%-os fiú arány a szakon, hogy ne egyedüliként üljek ott. 😂
2023. jan. 22. 09:40
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is van Corvinus HR szakom, ahogyan az 1. mondja, wc papír.
2023. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
53%

"hogy ne egyedüliként üljek ott. 😂"


Aztán nem mindegy neked ki ül ott? ÉN levelezőn végeztem, az órák zömére el se jártam, minden vizsga 4-5 lett így is.


nem mindegy ki ül ott? Úgyse lesz semmi közöd ott senkihez.

2023. jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten levelezőn is nálunk megvan a kapcdolat a hallgatók közt, szoktunk eljárni néha kocsmázni, szóval nekem nem mindegy ez sem.
2023. jan. 22. 10:52
 6/7 anonim válasza:
29%

", szoktunk eljárni néha kocsmázni, "


Ja értem mert egy mesterképzésnél ez szempont hogy kivel járj kocsmázni. Hát világos....

NIncsenek haverjaid szarjani? Még ivócimborák sem? hát szar ügy.

2023. jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek az élettelen hatosnak nem tudom mi baja van azzal, ha valaki levelezősként is építi a kapcsolatokat egyetemen. Nálunk is jó társaság volt anno, és későbbiekben a munka során is jól jöhet az így kialakult ismerettség. Ha csak kötekedni jársz a kérdések alá egy anonim fórumon, valami nagyon frusztrált gyökér lehetsz, csak sajnálni tudlak.


Egyébként nekem van ismerősöm, aki ezen a szakon végzett, igaz nem konkrétan ilyen területen dolgozik, viszont annyit tudok, hogy náluk vegyesen voltak fiatalabbak is, és inkább lányok. Fiúk is voltak azért néhányan. Munka mellett csinálta, nehéznek nem volt nehéz elmondása szerint.

2023. jan. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!