Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt igényes, precíz...

3 hónap alatt igényes, precíz szakdolgozat megírása lehetséges az alábbi felosztásban?

Figyelt kérdés

1 hónap szakirodalomi áttekintés


1 hónap kerdőívezés


1 hónap szövegalkotás, leíró, rendszerező, elemző tevékenység


(nappali tagozaton, utolsó félévben)



2023. jan. 22. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sima ügy, de számold bele, hogy a konzulensnek is át kell olvasnia, esetleg plusz tippeket ad, amivel még megy az idő.
2023. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi a szakod? Kérdőív miatt. De igen simán.
2023. jan. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Óvodapedagógus szakos hallgató vagyok.

És igazából abban vagyok bizonytalan, mennyi idő alatt jönne össze 50 fő a kérdőívek kitöltéséből. Esetleg van valakinek tapasztalata ezügyben?

2023. jan. 22. 14:14
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, én kérdeztem a kérdőívet mert ezt látom a buktatónak,ezen viszont tudsz "csalni" de nem kell, ha hajlandóak válaszolni az ismerőseid, rokonaid, a másik kettő simán megvan.
2023. jan. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
50 fő? az nem kevés? De online kérdőívezéssel akár 1 nap alatt is meg lehet ha jó helyen osztod meg.
2023. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2023. jan. 22. 21:40
 7/10 anonim válasza:
100%
A fb tele van szakdoga kérdőíves csoporttal, szerintem érdemes lenne ott megosztani, meg persze a saját oldaladon, ismerősöknek küldeni hogy küldjék tovább stb. Nyilván ennyi kitöltés nem lesz reprezentatív, de azért mégis fel tudsz mutatni valamit
2023. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A FB-os kérdőíves csoportok jók lehetnek, főleg, ha bárki kitöltheti a kérdőívet. Ha szülők kellenek, akkor is viszonylag könnyű onnan összeszedni ennyi embert. Ha mondjuk csak óvónők, és ismersz óvónőt, akkor kérdezd meg, hogy meg tudná-e osztani a kollégáival. Vagy menj be a volt ovidba/gyakorlati helyedre, biztos szívesen segítenek.
2023. jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elvileg igen.
2023. jan. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

igen te kis fingo


de ez elég fosi felosztás

2023. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!