Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek "egyéb dékáni...

Szerintetek "egyéb dékáni méltányossági kérelmet" be lehet adni/elfogadnának ilyen formában?

Figyelt kérdés

Egy Zh-m nem sikerült, emiatt nem kaptam aláírást és nem mehetek vizsgázni. Így kB 2 félévet csúsznék egy bukott ZH miatt.


Csak mellékesen, hogy ugyanezen tárgy más csoportjában a Zh-t a tanár nem vette ilyen komolyan, csak legyen meg, a hallgató vmit írjon, vizsgán majd kiderü mit tud...


2023. jan. 24. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jogszabály mondja ki, hogy a dékáni engedély nem irányulhat arra, hogy a tanulmányi kötelesség teljesítését könnyítse.
2023. jan. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Irj egy sima emailt a tannarnak, es cc-zd be a targyfelelost, akar a tanszeken valakit. Ne egybol add le a kervenyt.
2023. jan. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat. Sajnos a tanár nem nyitott ilyesmire, egyik csoporttársam írt már neki, h vmilyen formában nem lehetne-e még egy zh. Sajnos nem. Esetleg még arra gondoltam, h ebből a tárgyból lesz EV és esetleg előtte egy pót-pót ZH lehetőséget kérnék az "egyéb dákáni méltányossági kérelemben."
2023. jan. 24. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:
A dékán nem utasíthatja a tanárt új vizsga kiírására.
2023. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!