Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan néz ki egy forgalmi...

Hogyan néz ki egy forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés
Hány parkolást kell csinálni? Mert a parkolásokkal néha bajban vagyok. Mivel pl a szegély mellé előremenetben úgy láttam ilyen oktató videókból, hogy a hely max 2-2.5 kocsinyi lehet. Be is állok egy ilyen helyre és az oktatóm mondja ez óriási hely. Meg a másik jobbra hátra beállok egy olyan helyre ahol fel is van festve az egy autónyi hely. Ugyan akkor helyre beállok (felfestés nélküli) és mondja az oktató ekkora helyre ne is próbáljam mert a hülye is be tud állni.

2023. febr. 2. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Ezeket miért nem az oktatódtól kérdezed meg?


Úgy van egyébként, hogy húzol egy tételt, amiben egy útvonal van, ahhoz tartozik egy megfordulás (egy íven vagy Y-ban) és egy vagy két parkolás (erre nem emlékszem).

2023. febr. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem mindenkinek lesz jogosítványa, hiába erőlteti..
2023. febr. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Nálam úgy volt, hogy igen, tételt kellett húzni, és amit húztam, abban az Y megfordulás és egy merőleges parkolás volt. Ennyi. Ezeken kívül nem volt más, csak szimpla vezetés.
2023. febr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Marton234 válasza:
95%
2-es te nagyon buta ember lehetsz, attól, hogy valakinek mondjuk negyedjére sikerül lehet később rutinosabb lesz, mint akinek elsőre meglett. Kérdező neked meg ajánlom figyelmedbe a “Parkolj Viktóriával” applikációt, IOS és Androidra is elérhető jobb rá látásod lesz a parkolásokra.
2023. febr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem volt ilyen, hogy útvonalhoz tartozó parkolás. Három "tételt" kellett húznom, egy útvonal + egy manőver (Y vagy U fordulás) + egy parkolás.
2023. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Húztam egy útvonalat, majd húztam egy parkolást.Második vizsgán én választhattam parkolást és útvonalat ugyanannál a vizsgabiztosnál mint aki elsőre megbuktatott.
2023. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.


A kötelező ellenőrzéssel nem kellett foglalkoznom a B kategóriánál, és a C-nél sem. Fékpróba mindenképpen kell, azt nem szabad elfelejteni, és közölni kell, hogy a fék megfelelően működik. Erre nagy hangsúlyt fektetnek a vizsgán. Szabályos elindulás, onnan ahonnan történik a kiindulás. Itt lép érvényben a SIKK-es elindulás is. (Sebesság-Irányjelzés-Körültekintés-Kormányzás) Érdemes arra is odafigyelni és betanulni, legalább a sikeres vizsga napjáig illetve a vizsgán.


Általában van vagy 5-10 közötti vizsgaútvonal, és azokon kell menni. Vizsgaútvonal határozza meg, hogy az adott területen milyen manővert kell végrehajtani. Én Miskolcon vizsgáztam majdnem 7 éve. Nekem volt benne minden. Sarok tolatás, Y megfordulás, Párhuzamosan előre, jobb és balra hátra, és villamos útvonal is volt. Ideges voltam, de meglett elsőre. Ha tudod a KRESZ-t, odatudsz figyelni több dologra is, és a gépkocsi vezetése sem jelent problémát, akkor nem kell idegeskedni, mert igazából felesleges. Ha sikerül, utána úgy is azt mondod, hogy ez könnyű volt.

2023. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!