Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az mennyire normális ha...

Az mennyire normális ha kedden lesz a tárgyfelvétel, de még semmiből nem tettek ki időpontot előadásra, sem gyakorlatra?

Figyelt kérdés

Most kedden (7.-én) lesz a tárgyfelvétel, szeretném megcsinálni órarendttervezőben az órarendemet, viszont ha a neptun tárgyfelvételnél beírok egy tárgyat és rányomok, akkor nem találok sem előadásokat, sem gyakorlatokat.

Csak vizsgakurzus van a tárgyak többségénél, illetve pár angol nyelvű előadás, gyakorlat.


Az normális ha még semmelyik tárgyból nincs felrakva semmi?



2023. febr. 3. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az adott félévre meghirdetett tárgyakat nézd meg.
2023. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És ezt hol tudom megtalálni, mert erről nem találtam semmit, hogy mi fog indulni és mi nem. Egyedül a moodleban van olyan, hogy "nem induló tárgyak 2022/23/1", viszont a most következő félév a 2022/23/2 félév lesz.

BME-s vagyok.

2023. febr. 3. 13:06
 3/7 anonim ***** válasza:
A tárgyfelvétel fülön az adott félévet beállítod és kilistázza a meghirdetett tárgyakat.
2023. febr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Beállítottam a 2022/23/2 félévet, illetve azt, hogy "mintatanterv tárgyai", ott van amit fel akarok venni, de ha rányomok, akkor a felvehető kurzusok fül alatt csak 2db vizsgakurzus van belőle, semmi más. Azonban nekem ez a tárgy csak most lenne először, tehát nekem előadás és gyakorlat kéne belőle.
2023. febr. 3. 13:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint még nincsenek fenn a meghirdetett kurzusok ebből a tárgyból.
2023. febr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Viszont nem csak ezzel a tárgyal van ez, hanem a legtöbbnél ez a helyzet, vagy csak vizsgakurzus van, vagy pedig idegen nyelvű előadás.

Ez normális, hogy 3-4 nappal a tárgyfelvétel előtt nincs fent semmi, kellene emailt írnom erről, vagy csak én reagálom túl?

2023. febr. 3. 13:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Írjál már valamelyik csoport társadnak, hátha valamit te nem jól csinálsz.
2023. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!