Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A levelezős szak hétvégente van?

A levelezős szak hétvégente van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Dietetikát szeretnék tanulni, a Semmelweis egyetemet néztem. Vidéki vagyok és főállásban dolgozom vidéken, emiatt a levelezős jöhet csak szóba.

Úgy tudom, hogy levelező az péntek délutántól estig és szombat reggeltől délutánig van.

Ez dietetikán is így van?


Köszönöm szépen a válaszokat!


2023. febr. 6. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell nézni az egyetem honlapját, hogy mikor vannak a levelezős konzultációk, mert ez egyetemenként változhat.
2023. febr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan is, hogy egy hónapban utolsó héten egyhuzamban 3-4 napig tart, olyan is van, hogy hetente szombat, meg olyan is, hogy kéthetente péntek szombat. Mivel pontos órarendet nem minden egyetem tesz fel, érdemes odajárók után kutatni, vagy simán érdeklődni TO-nál.
2023. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk havi 3 hétvége, vagyis péntek-szombat reggel 8tól általában estig
2023. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megtaláltam már. :)
2023. febr. 7. 07:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert és kitartást!
2023. febr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2023. febr. 7. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!