Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt megteheti egy egyetemi tanár?

Ezt megteheti egy egyetemi tanár?

Figyelt kérdés
Úgy hirdette meg a vizsgákat, hogy az utolsó rendes vizsga és az utóvizsga között összesen 3 nap van, így én, aki megbuktam a sima vizsgán, nem tudom felvenni az utóvizsgát, mert 3 napon belül nem lehet jelentkezni ugyanabból a tárgyból. Hiába írtam neki levelet, azt válaszolta, nem tud mit tenni.

2023. febr. 9. 02:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van, nálunk is volt ilyen .


Esetleg próbáld meg a TO-t ( nálunk így neveztek, mindegy, az a csoport aki segít nektek ) , hogy van e erre mod.


De sajnos ez bevett szokás, a vizsga időszakot ki kell hozni valahogy . Így sokszor az utolsó vizsga csak arra jó, hogy ne vesszen minden.


Sokszor egyébként nem konkrétan a tanár dont az időpontokról, én ezt többszörösen meg kellett, tudjam . Így tényleg nem tud mit tenni.

2023. febr. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk már következő nap engedi a vizsgára jelentkezést a Neptun
2023. febr. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%
Ezt jelentkezéskor is tudtad, amikor az utolsó vizsgára jelentkeztél.
2023. febr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt teheti meg amit a tvszben leírnak. Ha nincs kitétel nálatok erre vonatkozóan, akkor igen, megteheti.
2023. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
Utsó vizsgánál megesik. Miért nem mentél előbbire vagy tanultál erre. Am köteles javítási lehetőséget biztosítani. Erre majd hivatkozhatsz, ha emiatt beáll az elbocsátás és kérelmet kell beadnod. Jelenlég mást nem érdemes tenned.
2023. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!