Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felv.hu-n nem kellene...

A felv.hu-n nem kellene látnom az előrehozott angol érettségi eredményemet?

Figyelt kérdés

Már tavaly októberben angol érettségit tettem, most töltöm a felvi oldalán az adataimat, de nem hozza fel.

Csak annyit ír, hogy nem kell feltölteni.

Vagy ez majd csak a végelegesítés után látható?

Egyébként most vagyok 12.-es, és májusban fogok érettségizni, de volt előrehozottam.



2023. febr. 9. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az előrehozott érettségi majd csak akkor lesz hivatalos ha megkaptad az érettségi bizonyítványt.

Amúgy a felvi nem fogja külön kiírni az érettségi eredményeket, csak majd azt, hogy hogyan számolta a pontodat.

2023. febr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És ha van emeltem is és közepem is ugyanabból a tárgyból, azt is fogják tudni?

Vagy melyiket fogják számolni? Mindenképpen az emeltet?

Mert a közepem jobban sikerült, és a felsőfokú nyelvvizsgával jobban járnék vele (angol érettségi).

2023. febr. 9. 12:32
 3/4 A kérdező kommentje:

De hogy csavarjak még a dolgon, májusban lehet, hogy leteszem a francia nyelvvizsgát, azt pedig az emelt angolhoz jönne jól.

Mert akkor lenne egy emelt angol érettségim, és egy francia nyelvvizsgám.

De akkor pedig nem a középszintű angolt számíttatnám be.

2023. febr. 9. 12:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A rendszer automatikusan azt fogja figyelembe venni, ami számodra a legkedvezőbb.

Neked erről nem kell nyilatkoznod.

2023. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!