Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az adott szak tanszékvezetője...

Az adott szak tanszékvezetője látja, hogy kik jelentkeznek a szakra?

Figyelt kérdés
Egyszer már próbálkoztam ezzel a szakkal, de végül úgy döntöttem hogy kiiratkozom mert nem tudtam összeegyeztetni a munkámmal, viszont arra gondoltam hogy újra jelentkezem aztán szeptemberig meg eldől mi lesz, hátha addig találok olyan megoldást ami lehetővé teszi, hogy normálisan bejárjak az órákra. Igazából azért kérdezem, mert kellemetlen lenne ha látnák hogy újra jelentkeztem, aztán mégsem iratkozom be. (nagyon kicsi tanszék kb 10-en kezdtünk tavaly)

2023. febr. 11. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mért látná? Mi köze hozzá?
2023. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem azt nem látja ki jelentkezett, arról kapnak listát, hogy ki jutott be a szakra
2023. febr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2023. febr. 12. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!