Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik tanfolyamot éri meg...

Melyik tanfolyamot éri meg elvégezni?

Figyelt kérdés
[link]

2023. febr. 12. 15:25
A kérdező szavazást indított:
Ruházati eladó
Műszaki eladó
Élelmiszer eladó
2 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Ha mindened a ruhák, divat, és szeretnél ruhaboltban dolgozni vagy ruhabutikot üzemeltetni, akkor a ruhabolti eladó. De akkor is inkább szabó, varró vagy fehérnemű-készítő tanfolyam, mert sokkal többet tanulsz, ha például varrni is tudsz és úgy mész eladónak (!). (Persze szerintem akkor már jobban megéri varrni. Ezer kreatív üzleti ötlet van, hogy mit lehet kezdeni varróként.)


Ha a mindened a műszaki kütyük, és olyan vagy mint én, hogy imádsz embereknek kütyüket javasolni, akkor a műszaki eladó. De akkor is jobb például egy kereskedelem és marketing FOSZK, amivel rengeteg helyen el tudsz helyezkedni és továbbmehetsz egyetemre is.


Élelmiszer eladó: csak ha Aldi, Lidl stb. saját tanfolyama és fizetést kapsz már a tanfolyam alatt is. Utána meg egyből spurizol áruházvezetői tanfolyamra és tekersz, hogy minél hamarabb áruházat vagy legalább részleget vezethess.


Merj nagyot álmodni, higgy magadban! Többre vagy hivatott, mint amint azt a szüleid, tanáraid sugalmazzák.

2023. febr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi az a FOSZK, mi kell hozzá, és hol lehet jelentkezni rá?
2023. febr. 12. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha én besétálok egy műszaki-ruházati-élelmiszer boltba, akkor enélkül nem vesznek fel? Igen?


Ha igen, akkor egyiket sem...

2023. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem egyiket sem.
2023. febr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Műszaki.
2023. ápr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!