Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy kommunikáció média vagy...

Egy kommunikáció média vagy egy szociális munka szak a laza vagy nehéz szakok közé tartozik?

Figyelt kérdés
Egy tanárihoz, jogi szakhoz viszonyítva mondjuk.
2023. febr. 14. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
A büfé ruhatár kategória. Mondjuk a tanárit és a jogit sem lehet egy lapon említeni, mert a jogi nagyságrendekkel nehezebb.
2023. febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért a tanári szakokról is hallok ezt-azt.
2023. febr. 14. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Mit hallasz? Tanárképzőre azok mennek, akiket sehova sem vesznek fel. Magyarán nem éppen a legélesebb kések a fiókban. Persze, hogy nekik még az is nehéz. Mindenkinek a saját szintjén nehezek a dolgok.
2023. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Elég erősen a lazább szakok közé tartoznak, nem csak a fenti kettőhöz képest, hanem úgy összességében is.
2023. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem meg bonyolult. Oda kell tenni magad, na!
2023. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5. Most már én is azt vallom, legyen bármilyen egyetemi szak, ahova jár az ember, ha komolyan veszi, s jó eredménnyel akarja végig nyomni, mindegyik nehéz.
2023. júl. 3. 17:22
 7/7 anonim válasza:

Ez igaz.

Anglisztikával lehetsz afrikai elnök, ha vannak kapcsolataid. Egy idősebb barátom volt az első ember az országból, aki anglisztika szakot végzett. Ugyan nem lett sehol sem elnök vagy vezér, kezet fogott mindkettőnk (én és ő) példaképével Kadhafival.

2023. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!