Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy van ez a szakdolgozat...

Hogy van ez a szakdolgozat jelentkezésnél a Neptune-on?

Figyelt kérdés

Szakdolgozat témaválasztásnál 3 témát lehet bejelölni a Neptune-on. Ha én bejelölök 3-at, és lejár a jelentkezési időszak, és utána derül ki, hogy a konzulensek közül egyikük sem tud vállalni (mert mások már befoglalták a helyeket pl. előre lebeszélték a tanárral), akkor mi van? Vagy biztos, hogy valamelyikbe beleférek a 3 témában?

Azért kérdezem, mert a jelentkezés lezárul, mielőtt kihirdetnék, hogy ki hova került. Szóval a kérdésem összességében, hogy mindenképpen az általam bejelölt 3 téma egyikébe bele fogok férni, amiket bejelölök?


2023. febr. 23. 18:44
 1/3 A kérdező kommentje:

Szóval érdemes olyant megjelölnöm, amire biztos sokan jelentkeznek?

Bocsi, ha ismétlem magam, csak sietve írtam.

2023. febr. 23. 18:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálatok hogyan működik, de az a logikus, hogy előbb keresel konzulenst, megkérdezed tőle vállalna-e, aztán ha igen, hivatalosan is oda jelentkezel. Írtad, hogy “előre lebeszélik a tanárral”, mintha ez ilyen nem helyénvaló dolog lenne, pedig pont ez a folyamata.
2023. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És ezt e-mailen is megtehetem? Hétfőtől kezdődik a szakdolgozat jelentkezés.
2023. febr. 24. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!