Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Megéri a Magister Universitas...

Megéri a Magister Universitas érettségi felkészítőjét online végezni?

Figyelt kérdés

Kémiából szeretném, emelt szinten, és konkrétan a 0-ról indulnék. 2023 májusán fogok érettségizni. Gondolom valamikor ősszel kezdődik majd a felkészítés.

Nem tudom megoldani a bejárást egyik városba sem, emiatt online végezném. Volt akinek segített felkészülni nagyon kevés alaptudással? Vagy inkább válasszak egy másik tanfolyamot?



2022. ápr. 27. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én is hozzájuk járok most online felkészítőre. Személy szerint nekem tetszik így is (alapból tantermire szerettem volna menni, csak végül nem indítottak), és szinte olyan, mintha tantermi lenne.


Én is a nulláról kezdtem, és a tanár is úgy állítja össze az anyagot, hogy annak is menjen minden a vizsgán, aki eddig nem, vagy csak nagyon keveset tanult kémiát.

Viszont azt tudni kell, hogy 3-4 év anyagát kell kb. fél év alatt megtanulni, ami elég sok időt és energiát igényel.


Szóval szerintem megéri, mert jóval olcsóbbra jön ki, mint külön magántanárhoz járni.

Ja és igen, fel lehet készülni vele az érettségire a 0-ról is.

2022. ápr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!