Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges egyetemi...

Hogyan lehetséges egyetemi évek alatt albérletben lakni?

Figyelt kérdés
nekem még van egy évem gimiből de ha egyetemre megyek midnenféleképpen albérletbe akarok menni mivel van egy pár háziállatom,akiken nem fogok csak a továbbtanulás miatt túladni. az lenne a kérdésem hogy ,mennyit kell havonta fizetni az albérletért plusz a rezsi és hogy honnan szedtek minderre pénzt?
2011. aug. 27. 15:18
 1/10 .schwulbini. ***** válasza:
73%

ha egyedül vagy az albérletben akkor unalmas.

attól függ melyik városban akarsz, Pesten drága, azt tudom.

Gondolom, vagy dolgozol mellette, mint páran, és próbálod összeszedni, vagy család segít.

2011. aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen egyetemisták meghirdetik, hogy keresnek lakótársat, oda tudsz menni hozzájuk. Egyedül fenntartani a legkisebb albérletet is nehéz és felesleges. Amúgy meg: munka.
2011. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Alberletbe nehez vinni a par haziallatodat.
2011. aug. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyat kell találni, ahol engedik az állatot. Sok helyen a lakóközösség szavazza meg, hogy lehet e vinni. Nálunk engedik.
2011. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
keress olyat, ahol engedik a háziállatot
2011. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én is ugy gondoltam hogy páran összeköltöznénk, de sajnos nem tudom hogy hol fogok oylan kedves lakótársakat keresni akik elviselnek majd a cicámmal és csincsilláimmal együtt. egyébként igy mennyire jönne ki a havi díj?? amugy pestre mennék. ugy gondoltam hogy majd ha felvennének egyetemre ott osztálytársakkal laknék együtt , csak könnyebb lenne velük (állatorvos szeretnék lenni ls innen gondolom hogy ők jobban elfogadnának állatokkal együtt) és mennyire nehéz munkát találni ??
2011. aug. 27. 16:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen lakást akartok, és merre, és hányan.

Egy átlagos albérlet 50e körül van, a rezsi hozzá kb 30e, és ez a legalja.

2011. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi 38 négyzetméteren lakunk 48 ezer lakdíjért+30-40 a rezsi.
2011. aug. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan, akit nem zavar. Engem pl. nem zavarna, sőőt, engem jobban zavarna az ember, aki jön az állatokkal:D:D
2011. aug. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Ez borzasztó sok mindentől függ, szóval ne agyalj ezen feleslegesen, ha még van pár éved. Addig simán emelkedhetnek a költségek. Az ár függ a várostól, hogy HOl (belváros, csomópontokhoz közel) van az a lakás, mekkora, a rezsi meg szintén függ, hogy hányan osztozkodtak rajt. Hogy tudsz-e munkát vállalni, az meg függ, hogy milyen egyetemet választottál.
2011. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!