Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire jó a pincér/felszolgá...

Mennyire jó a pincér/felszolgáló szakma?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet benne elhelyezkedni Magyarországon és külföldön egy fiatalnak? Megéri megcsinálni?
2023. márc. 8. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
semennyire, legalja, sokat kell állni, sétállni, fogyatékos "vendégekkel" jópofizni, én nem tudnám csinálni.
2023. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

12-14 órázni, rendezvényeket lebonyolítani éjszakába nyúlóan (esküvő, ballagás), hétvégente melózni / késő estig, egész nap szagolni és sürögni-forogni a büdös ételszagban.


Igazi csicskamunka.

2023. márc. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha szeretsz emberek között lenni akkor érdemes lehet megpróbálkoznod vele.

Tud stresszes lenni ill fárasztó míg nincs rutinod, de én azt szoktam mondani semmit sem muszáj örökké csinálni..


Ugyanakkor sok emberrel megismerkedhetsz ami sosem hátrány.. valamint megtanulhatsz kommunikálni, kezelni az embereket, emellett fogalmad lesz a gasztronómiáról is.


Az eleje lehet nem lesz könnyű, mert nem csak abból áll h elmész A-ból B-be.. több dologra kell egyszerre figyelni és észben tartani.. az a la carte vendéglátást erőltesd, a rendezvények tényleg nem annyira happyk hosszútávon


Elhelyezkedni, keresni lehet vele, de kitartás is kell hozzá


Sok vendéglátós iszik ill drogozik, ez az árnyoldala


Ha belevágsz, sok sikert ;)

2023. ápr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szereted a pörgést, szeretsz emberekkel foglalkozni, van kézügyességed, akkor szerintem sima. Első 2 válaszolót szard le, a munka nem szégyen.
2023. ápr. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!