Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehéz a felszolgálói és a...

Nehéz a felszolgálói és a pincér szakma?

Figyelt kérdés

Ezt szeretném megtanulni,és utána elmenni külföldre...

Az a kérdés,hogy milyen nehézségei vannak ennek a szakmának? Mi az ami nehéz benne?



2012. júl. 15. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A sok talpalás a legnehezebb, és a súlyok cipelése.
2012. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
sokat kell dolgoznod,ugralnod,talpon lenni.,
2012. júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pontosan, a sok futkosás,súlyok cipelésre.. lehet hogy első nekifutásra nem tűnik nehéznek, de amikor szó szerint 12 órán keresztül futsz akkor nem kell csodálkozni hogy 20 évesen porckopásod van, fáj a hátad és a lábad,ill. mindenféle keményedésed van,és tele vagy égésekkel... nem egyszerű egy munka, nekem 1 év elég volt így
2012. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehéz munka tényleg, embert próbáló. Viszont borravalóval együtt egy jó helyen még itthon is szép pénzeket lehet akasztani vele, nem hogy külföldön. De érdemes átgondolni. Pár évig szerintem lehet csinálni, ugródeszkának vmi máshoz, pénzt szerezni, de én egész életemben nem fogom bírni hogy folyamatosan másokat szolgáljak ki és amikor mindenki szórakozik nekem akkor az egész napom munka legyen.
2012. júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólását!
2012. júl. 18. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!