Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kötelező munkaviszony fenttart...

Kötelező munkaviszony fenttartásából megmaradt napok száma?

Figyelt kérdés
Egyetemet végeztem korábban államilag támogatott képzésen és ugye a szerződésben meg van határozva, amit beiratkozáskor aláírunk, hogy ha nem teljesítjük egy adott időn belül a képzést (vagy amúgy is, azt már nem tudom), akkor bizonyos mennyiségű időt le kell dolgozni az országban, az állami támogatásért cserébe. Honnan tudhatom meg, hogy nekem ebből még mennyi van hátra?
2023. márc. 13. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Megnézed, hogy mennyit dolgoztál itthon az kiderül pl. adóbevallásból. Azt meg tudod, hogy hány támogatott féléved van, az annyiszor 150 nap. Összeveted a kettőt és megtudod.
2023. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fontos még hozzátenni, hogy csak az "otthagyástól" számít a ledolgozott idő, az egyetemi jogviszony alatt végzett munka nem számít.
2023. márc. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És azt jól tudom, hogy minden év elején szoktak küldeni összesítőt levélben?
2023. márc. 14. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!