Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Próbaérettségire sima ruha...

Próbaérettségire sima ruha kell vagy ünneplő?

Figyelt kérdés
2023. márc. 15. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Amit a morálod indokoltnak tart...
2023. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor szerintem nem kell
2023. márc. 15. 15:37
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Már hogy nem kell ruha...?

Nem tudom, mennyire fogják ezt furcsálni, de ah erkölcs ezt diktálja neked...

2023. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
miért kéne kiöltözni? nem rendes érettségi, nem lesz ott bizottság meg semmi
2023. márc. 15. 15:42
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

Ahogy érzed... Ahogy mondtam is, úgy menj, ahogy azt a kulturális érzéked sugallja. Ha nem érzed szükségesnek, mert nem olyan a habitusod, morálod, akkor ne menj, de ha kicsit moralistább vagy, akkor nem tilos öltönybe, kosztümbe menni. Nem más, hanem magad miatt - bárhogy is válassz, magadról adsz bizonyítványt.

Itt nincs kötelező... ezért is érdekes, kinek mit súgnak az erkölcsi bugyrai.

2023. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem öltöztünk ki próbaérettségire. Szerintem ha felveszel egy egyszerű fehér felsőt, abba nem lehet belekötni.
2023. márc. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
fehér felsőt? pontosan milyen felsőt?
2023. márc. 15. 17:00
 8/9 anonim ***** válasza:

En fehér garboba, elegáns fekete gatyaba és zakoba voltam, de pl a tanár nem is öltözött ki, csak sima pulcsiba és farmerbe volt. De inkább add meg a módját, nem igazán esztétikus mikor leulsz felelni egy szakadt gatyában. A probaerettsegi célja vegulis az, hogy legyen valami fingod milyen lesz a szóbeli érettségi pl.


Ha írásbeli arra nem feltétlen fontos kioltozni, ott mindegy szerintem. Nekünk magyarból és toribol csak szóbeli volt, oda kioltoztunk

2023. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én anno a próba és a rendes érettségire is ugyanúgy mentem: fekete szoknya (harisnyával persze) és fehér blúz. úgy éreztem hogy ki kell öltözni és meg kell adni a tiszteletet meg illik valami komolyságot is mutatni szerintem.
2023. ápr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!