Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik valahol cikkgyűjtemény...

Képernyőkép kérdése:

Létezik valahol cikkgyűjtemény különböző egyetemi szakokról hogy aki még bizonytalan hogy hova menjen az ezeket olvasgathassa?

Figyelt kérdés
2023. márc. 28. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ezt a két oldalt ismerem, amik megbízhatóak:

[link]

[link]

2023. márc. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik a masodikbol mintha az alapképzés lenne kevesebb és a felsőoktatási szakképzés pedig több, pedig én úgy tudom hogy az utóbbi még diplomát se ad. Akkor most hogy?
2023. márc. 28. 11:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem felsőoktatási szakképzésre 615, alapképzésre pedig 3620 találatot dob ki összesen, úgyhogy szerintem valamit félrenyomtál.
2023. márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a darabszám a kérdés. A kevesebb alatt azt értem hogy kevesebbet ér.
2023. márc. 28. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt a következtetést nem értem miből vontad le. Most gyorsan ránéztem két teljesen eltérő szakra, amik indulnak felsőoktatási és alapképzésen is, de összességében mindkettőnél az jött ki, hogy az alapképzés elvégzése utáni kilátások (DPR) lényegesen jobbak.
2023. márc. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én eleve így tudom.
2023. márc. 28. 18:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!