Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha nem jelenek...

Mi van akkor, ha nem jelenek meg a ballagáson, szalagavatón stb?

Figyelt kérdés
Hogyan kerülnek hozzám az iratok? Elpostázzák? Az lenne a legjobb. írjak levelet az ogazgatónak, hogy a levelezési címemre küldjenek minden ilyen dokumentumot? Szalagavatón se meg ballagáson sem leszek ott (csak érettségin) és szeretném tudni, hogy ezekért csak hiányzást írnak be vagy nagyon kötelező? Nem hinném, hogy kötelező, mert mi van, ha valaki beteg?
2023. márc. 28. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ballagáson meg szalagavatón tudtommal nem is kapsz semmilyen iratot. Amúgy nem kötelezőek tudtommal, de általában az osztályfőnökök szeretik úgy előadni, mintha az lenne. Az egyedüli, ahol kapsz is fontos dokumentumot, az nyilván az érettségi bizonyítványosztás. Szerintem amúgy nem postáznak, szerintem be kell menni érte a titkárságra.
2023. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen szerintem sem kötelező, ofőnk úgy állítja be, mintha az ő személyében egyesülne az egész osztály véleménye és nem csak ezt, mást is úgy állítja elénk, mitn valami kötelező dolgot. Ma jelentették be, egyből suli után írtam a kérdést, azóta a fél osztály úgy föntött, hogy köszi nem kér belőle, szóval ebből nem nagyon lesz ilyen mókabazár
2023. márc. 28. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!