Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kötelez olvasmányok mit...

A kötelez olvasmányok mit fejlesztenek ?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 6. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Képzelőerő, szókincs, fogalmazás, véleményalkotás, világkép.
2023. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy megutáltatják az olvasást a gyerekkel... az egésszel ott a gond, hogy kötelező, ha legalább lehetne olyat választani, ami érdekli is, akkor is lenne belőle szókincs stb, csak közben nem lenne benn ott az, hogy legyek már vele kész, nem érdekel, és mást akarok csinálni.
2023. ápr. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
55%
Aki szeret olvasni és szívesen olvassa a kötelezőket is, azoknál azt fejleszti amit az 1. leírt. Aki nem szeret olvasni, azoknál semmit. Kötelezéssel soha semmit sem lehet megszerettetni és/vagy fejleszteni. Én pl ebbe a második csoportba tartozom. Világ életemben utáltam olvasni. Nem a kötelezők miatt, hanem úgy alapból. De nyilván így a kötelezőket is utáltam. Nem is emlékszem kb egyre sem részleteiben. Szerintem elavult követelmény.
2023. ápr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
A könyvek gyűlöletét. Amíg kötelező olvasmányaim voltak, egy könyvet sem olvastam el. Aztán évtizedek óta falom a könyveket, mert már nem kötelező. És az egykori legputribb kötelezőket is elolvastam. Még Jókait is, pedig az emberiség ellen elkövetett bűn.
2023. ápr. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!