Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erdemes belevagni a pti mesterbe?

Erdemes belevagni a pti mesterbe?

Figyelt kérdés

Jelenleg mernokinformatikus bsc vel rendelkezem, ugyanakkor szeretnek szakmailag fejlodni, illetve magasabb fizetest elerni. Ehhez szukseges szerintetek a programtervezo informatikus mester?


Sajnos még palyakezdo vagyok, ezert nem igazan tudom, hogy milyen teruleten is szeretnek veglegesen elhelyezkedni, tobbek kozott ezert is nehez kerdes.



#mérnök informatikus #MSc #IT #Szakmai fejlodes
2023. ápr. 11. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha erdekel akkor ja
2023. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Én megcsináltam és szerintem nagyban hozzájárult ahhoz, hogy eljussak oda, ahol vagyok.
2023. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2: Megkerdezhetem, hogy eddig meddig jutottal?
2023. ápr. 11. 15:20
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
3: az Nvidiánál vagyok Senior SW Engineer (külföldön)
2023. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 totolala ***** válasza:
0%
Hogy a viharba ne lennél az nvidiánál xdd és közben gyk-ra válaszolgatsz gyerekeknek.
2023. ápr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

5:

Miért, szerinted a cég tiltja, hogy gykn válaszolgassak? :D

2023. ápr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5: Már nem vagyok gyermek.
2023. ápr. 13. 14:08
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha szeretnél még 2 évig egyetemre járni akkor igen. A cégek viszont le fogják szarni, hogy van egy mesterdiplomád, ugyanolyan eséllyel indulsz, mint az akinek nincs. Úgy lehet a legjobban fejlődni, ha elkezdesz a szakmádban dolgozni. Amúgy gondolom nem vagy teljesen pályakezdő, hiszen minden infós képzésen kötelező szakmai gyakorlat van, sokan már a 2.évben elkezdenek gyakornokoskodni valahol, hogy mire végeznek már rendelkezzenek 1-2 év gyakornok/junior tapasztalattal.
2023. ápr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!