Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kényelmes középiskolába az...

Kényelmes középiskolába az oldaltáska?

Figyelt kérdés

[link]


Valami ilyesmire gondoltam amibe mondjuk bele is fér minden. Kényelmesek az ilyen táskák hosszú távon vagy érdemes inkább maradni a hátizsáknál?



2023. ápr. 11. 14:11
 1/6 anonim válasza:
86%
Hosszútávon (pár hónap alatt is akár) gerincferdülést okoz
2023. ápr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem praktikus, ha elvonatkoztatunk az egészségügyi problémáktól. A színe nagyon világos, a földön lesz, vagy max a székre felakasztva. Pár hét után elég csúnyán fog kinézni. Mosás során ez a sok szín, hát attól függ mennyire bírja, maszatolóik. Fájni fog a vállad, és most ebben a cuki korszakodban, vagy, hogy ilyen aranyos virágos dolgokat veszel. De ez egy két éven belül vagy ciki lesz, vagy kislányos. Továbbá ezt a táskát a jövőbe sehova nem tudod használni, se mondjuk egy túrához, kiránduláshoz, mert lógni fog a válladnál, csípődnél, ami akadályozza a járást. Nem akarlak lebeszélni, de 8-ban volt egy hasonló táskám, 1 évet hordtam, ugyanilyen hasonló mintával. Gázossá vált. Ha rám hallgatsz veszel valami hátit, ami semleges színű, (szürke, kék, fekete, piros), amin a kosz se látszik annyira.
2023. ápr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem praktikus, nem véletlenül látni ritkán :D


Sokkal kisebb mint egy hátizsák, tömve lesz könyvekkel és hülyén fog kinézni, nem fogsz tudni tőle lépni. Nem beszélve arról, hogy iszonyatosan fájni fog a vállad és a gerinced, meg elősegíti a gerincferdülést is :D


Egyszer láttam ilyet általánosban, a csajszi hamar le is cserélte.

A világos szín tényleg hamar koszolódik, de ez vele a legkisebb baj.


Nézegess inkább háti táskákat, a Vans-nek vannak nagyon jók :D

2023. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A linket nem nyitja meg nekem, viszont nekem középiskolában olyan sok könyvem volt, hogy általában még a hátizsák is nehéz volt, rossz volt cipelni, nemhogy még oldaltáska. Sőt, voltak olyan napok, mikor alig fért bele az összes könyv a hátitáskámba, és még a tornazsákomba is bele kellett raknom 1-2 könyvet, hogy mindent vinni tudjak. Szerintem oldaltáska akkor jó, ha csak pár könyved van. Nem tudom most milyen a te sulid, nem tudom mennyi könyvet kell naponta vinni, viszont ha nem csak 1-2 dolog kell, akkor az oldaltáskát szerintem érdemes elfelejteni. Az oldaltáska szerintem arra való, hogy tényleg csak pár füzet/könyv, plusz étel+ital. Ha sok a könyv, akkor pár nap után már le is akarod majd cserélni az oldaltáskát.
2023. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mielőtt még végigolvasnám bárki bármit is ír. Nem nem így néz ki az enyém mivel soha nem hordanék ilyen mintájú táskát. Ami most van és egy ideje már megvan az fekete.
2023. ápr. 11. 23:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Viszont van egy háti táskám is.(Az is fekete) egyáltalán nem szeretem a mintás dolgokat csak lusta voltam őszintén keresgélni képet. Mindenesetre akkor inkább maradok a mostani táskámnál.
2023. ápr. 11. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!