Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet több számológépet vinni...

Lehet több számológépet vinni érettségire?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyeség, de nagyon nagy parám, hogy matek érettségi közben lemerül a számológépem, ezért vinnék egyet tartalékba. Ilyet lehet, vagy csak egyet szabad?

2023. ápr. 16. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vihetsz kettőt, úgyis átnézik előtte.

Egyébként meg nekem ezért volt olyan számológépem ami elemes és napelemes volt egyszerre. :)

2023. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is kettőt vittem anno, sőt függvénytáblából is elvittem mindkét fajtát.
2023. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tartalékelem és egy kis csavarhúzó nem olcsóbb..?
2023. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kettőt vittem, függvénytáblázatból is kettőt vittem és nem volt vele gond emelt matekon.
2023. ápr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor viszek majd egy másodikat:)
2023. ápr. 17. 19:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Felesleges ezért plusz 10-15 ezer forintot kiadni amikor <1eFt az elem.
2023. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem is kell ezért pluszba venni, el lehet kérni az ismerősöktől/alsóbb évesektől, akiknek úgyis érettségi szünetük van a matek érettségi alatt.

Megnézném, hogy vizsga közben, amikor alapból ideges az ember és szorít az idő, ki áll neki szétszerelni egy számológépet..

2023. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor arra is vigyázzon hogy ugyanolyan (vagy nagyon hasonló) típus legyen, különben percekig tartó keresgéléssel lassíthatja a számolását amíg keresgél az 'idegen' számológépen egy-egy funkciót. Ha egyáltalán van olyan rajta. Nem túl szerencsés erre bízni az érettségit.
2023. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!