Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szóbeli érettségin...

Emelt szóbeli érettségin átkérhetem magam egy másik iskolába?

Figyelt kérdés

Nem idén végzek, csak egy tárgyból megyek javítani emelt szinten és ma jött meg az értesítő, hogy a volt iskolámba vagyok beosztva szóbelire. Nem szeretnék oda visszamenni ha nem muszáj.

Van lehetőség átkérni magam másik suliba?

Ha online (ejelen keresztül) jelentkeztem érettségire, akkor hova kell fordulni ezzel a kéréssel?



2023. ápr. 21. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Nincs lehetőség, ahová szól a behívó, csak oda mehetsz.
2023. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

#1, ez baromság...


Itt eleve tudsz összeférhetetlenségre hivatkozni (korábbi iskoládban nem érettségizhetsz emelt szinten), így KÖTELEZŐ az Oktatási Hivatalnak átraknia máshová.

2023. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor az Oktatási Hivatalt kell ezzel keresni, nem a kormányhivatalt?
2023. ápr. 21. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De, a kormányhivatalt. Azt tudnod kell, hogy az iskola csak az épület, nem az ottani tanárok vizsgáztatnak emelten. De ha ezzel együtt is bajod van vele, akkor jelezd a kormányhivatalnak. Melyik megyében laksz?
2023. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy nem feltétlenül ők vizsgáztatnának, de azon a héten, amikor mennem kell szóbelire még pont van tanítás, így az összes régi tanárom bent lenne az iskolában és nem szeretnék találkozni velük, ha nem muszáj.

Vas megyében.

2023. ápr. 21. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt megtalálod a direkt telefonszámot az illetékeshez, és ha kinyitod a jobb szélén az ikonnal, akkor a direkt e-mail-címet is: [link]
2023. ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem mehet csak a kijelölt iskolába és nincs összeférhetetlenség!!
2023. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kormányhivatal megváltozathatja a kijelölést.
2023. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, mindenképp teszek egy próbát.
2023. ápr. 21. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!