Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matematika felmentésnél a...

Matematika felmentésnél a szakemberek mi alapján állapítják meg, hogy egy diák tényleg alkalmatlan a matematika tanulására, nem pedig csak a lustasága miatt teljesít rosszul?

Figyelt kérdés
Nem egyszer hallottam már olyat, hogy ők "felmentették" magukat, ami utalás arra, hogy a vizsgálat során szándékosan teljesítettek rosszul, hogy fel legyenek mentve.
2023. ápr. 22. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én angolból és nyelvtanból kérhettem volna felmentést, először nem tettem, után részleges felmentést kértem. Egy ilyen vizsgálaton(ha jó a szakember)nem igazán lehet eljátszani, hogy nem lusta vagy hülye vagy
2023. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát akkor nem tudom, mi van, mert nem egy ember mentette már fel magát.


Haverom is felmentette magát, de valószínűleg megbánta, mert nekem azt tanácsolta, mikor nekem volt ilyen irányú törekvésem, hogy ne tegye.

Plusz mostanában megszerette a matematikát, autodidakta módon foglalkozik vele.

2023. ápr. 22. 15:14
 3/4 A kérdező kommentje:
*ne tegyem
2023. ápr. 22. 15:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ismerősöm akinek semmi problémája nincsen, csak lusta volt matekot tanulni😅
2023. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!