Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek az érettségi...

Szerintetek az érettségi hetében van értelme tételeket tanulni vagy írásbeli után pihenjek délután? Kevés lesz az idő az emelt szóbeliig kevesebb mint 3 hét és nem akarom hogy túl sok legyen egyszerre de azt sem hogy emiatt az írásbeli bánja hogy ..

Figyelt kérdés
nem pihentem semmit . Szerintetek?

2023. máj. 2. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Fogod látni, hogy milyen állapotban vagy. A helyedben én az írásbelik végéig azt ismételném délutánonként, ami az épp soron következő vizsgára kell (a matekot, idegen nyelvet stb.), egyebet nem.

Sok sikert!

2023. máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2023. máj. 3. 07:19
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem beépítheted a délutánjaidba, ha úgy érzed szükséged van erre a plusz időre, nem kell végkimerülésig, olvasgatod amíg nem terhel le nagyon

én is sok sikert kívánok

jelentkeztél valamilyen egyetemi szakra? miből fogsz emeltezni?

2023. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jogra jelentkeztem . Toribol és magyarból írom az emeltszintű vizsgát
2023. máj. 7. 07:45
 5/13 anonim ***** válasza:
hogyan mentek?
2023. máj. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Aránylag jól! Bár meg nem tudom a pontos határokat te 65-80 pont közöttiekre számítok
2023. máj. 23. 20:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Enis emelteztem toribol de szerintem szörnyű volt a teszt része 😂😂 az esszék jók voltak, de max pontom esélytelen hogy lenne az esszeken, a teszt részénél 22 pontot számoltam, kriminalis☹️ remélem neked jobban ment
2023. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én 64-68 pontra tippelem az egészet foggalmam sincs hogy ez most átlagban mennyire szörnyű . De eléggé magam alatt vagyok miatta. Sokkal többet vártam .
2023. máj. 23. 21:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen enis:( remélem szobelivel felhuzzuk😄 az emelt magyar hogy megy?
2023. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Könnyebbnek éreztem mint a torit pedig pont fordítva voltam vele . Hogy biztosan a magyar lesz a nehezebb . Jelenleg a tételeket probalom megtanulni . Toribol az 1/3 része magyarból szerintem az irodalmi tételekkel a heten vegzek és utána már csak a nyelvtan marad . Te miből emelteztel meg? Merre szeretnél továbbmenni?
2023. máj. 23. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!