Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy van most az új rendszer?

Hogy van most az új rendszer?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mivel megszűnt az OKJ rendszer, ezért ha én elvégzek az EFEB által meghirdetett képzést, azért ugye bizonyítványt nem kapok. De egy államilag elismert vizsgára be tudok menni azzal a tudással amit ad az EFEB? Köszönöm a segítséget!

2023. máj. 4. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elvégzel egy képzést, és megcsinálod az ahhoz tartozó modulvizsgákat, akkor kapsz egy tanúsítványt róla, és azzal lehet képesítő vizsgára menni. Legalábbis a mérlegképes könyvelői képzésüknél így volt, szerintem a többinél is hasonló lehet.
2023. máj. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2023. máj. 4. 18:54
 3/3 anonim válasza:
1-es. Az Efeb felkészít annyira hogy sikerüljön a képesítő vizsga? Logisztikus képzést néztem.
2023. máj. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!