Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap érettségizek, hogy ne...

Holnap érettségizek, hogy ne stresszeljek? Aludni kéne.

Figyelt kérdés
2023. máj. 7. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj pihenni. Tanultál eddig, fel vagy készülve. Menni fog. Akkor meg mi történik, ha nem 100% lesz? Semmi.

Sok sikert!

(én is megyek reggel, bár nekem csak 1 nap, szintemelő)

2023. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tanultam az a gond xd
2023. máj. 7. 22:50
 3/9 anonim ***** válasza:
🤞🏻🍀
2023. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez akármilyen kellemetlen is, teljesen normális. Fogd fel úgy, hogy tök mindegy, a vesztesek nyugalmával menj, ha idegeskedsz rajta attól nem lesz jobb.

Ha megbuksz legalább lesz időd felkészülni pótérettségire, ha meg mégis sikerül akkor nyert ügyed lesz.

Tojd le, már úgy is mindegy, max pótvizsgázol. Bumm.. és akkor mi van?

2023. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Orvostanhallgatokent nekem az segit a nagyobb vizsgaim elott, ha youtuberol berakok valami 5-10 perces relaxacios meditacios videot. Ne aggodj, amit eddig megtanultal, ott lesz a fejedben holnap is es tudni fogod. Ami szerintem fontos ilyenkor, hogy tudatositsd magadban, holnap este mar tul leszel rajta. Ez is egy lepcsofok, amit meg kell lepni, menni fog, bízhatsz a kepessegeidben meg a csillagok egyuttallasaban :D sok sok sikert, ugyes leszel! Amint vegzel, csodalatos nyarad lesz, sikeres vizsgakkal a hatad mogott

2023. máj. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szóbelihez is adnak segítséget.

Szerintem annyit össze lehet kaparni, hogy átengedjen.

Lényeg h meglegyen, onnantól meg senkit nem érdekel hanyasra érettségiztél hidd el.

2023. máj. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na, hogy ment, kérdező?

(Az első válaszoló voltam)

2023. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szövegértés jól ment, de volt 1-2 feladat amit teljesen félreértettem sajnos. Megírtam az érvelést, nem tudom milyen lett. Megírtam a novella elemzést is, szar lett szerintem.

Röviden: 2-es:D

2023. máj. 8. 14:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Na de az azt jelenti, hogy megvan! 😉
2023. máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!