Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimisek, ti csatlakoznátok...

Gimisek, ti csatlakoznátok egy olyan titkos társasághoz, ami a jobb oktatásért dolgozik?

Figyelt kérdés

2023. máj. 9. 07:22
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem.
2023. máj. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3%

Nem, a sok "gimis" még a sajátjaiért sem tudott kiállni, akiket a terror könnygázzal lefújt! egy ballagáson sem tagadták meg a fideszes tanárok előtti vonulást! Egyetlen egyen sem!


Akkor mégis, mit vársz? Milyen titkos társaságot?

2023. máj. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Igen ha normálisan fel van építve, vannak konkrét céljai és tervei a célok érvényesítésére.
2023. máj. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

Pont leszarom az ilyen semmitmondó kezdeményezéseket. A saját szakmám (DevOps) 90%-át saját magam sajátítottam el (maradék 10% az egyetemen) az interneten INGYENESEN elérhető anyagok és rengeteg gyakorlás révén úgy hogy a saját hibáimból tanultam és kerestem rá a megoldást / gondolkoztam a megoldáson. Ugyanúgy az angol C1 nyelvvizsgát is magántanár nélkül, internetes gyakorlás révén sajátítottam el, külföldiekkel kommunikálva és ingyenesen megosztott tudományos folyóiratokat valamint tudományos témájú műveket / egyetemi előadásokat hallgatva. Jelenleg egy svájci cégnél dolgozom DevOps Engineerként contractorként havi 2,5 - 3 milliót keresve árfolyamtól függően.


Ha egy ember tanulni és fejlődni akar végtelen lehetősége van az internetnek hála, ha meg valaki lusta és nem hajlandó tanulni (mint az emberek 90%-a) annak teljesen mindegy hogy a jelenlegi oktatási rendszerben possadnak vagy egy hiper-szuperben oktatják őket. Ha saját magadtól nem teszel energiát a tanulásba akármilyen Nobel-díjas oktató oktathat úgysem viszed semmire.

2023. máj. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
4-es szintén zenész! Önerőből tanultam a nyelvet, az iskolai oktatás a nullával volt egyenlő minden téren. Nálunk a legelitebb gimi is csak olcsó középszer a külföldiekhez képest. Szóval önállóan nyelv, majd kultúra, filmesztétika mind önerőből, saját kútfőből. Aztán addig rúgdostam az ajtókat a különböző filmes vállalkozásoknál, míg az egyiknél kipróbáltak, a többi már történelem. Most havi szinten 1,6-2,3 millió között keresek nettóban, mint műfordító, meg játékfordító, otthonról dolgozom, az időmet én osztom be, nincs közvetlen főnököm. Ha a gimis tanáraimra hallgatok, most ott rohadnék valami satnya munkahelyen havi 4-500ezer alamizsnáért!
2023. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%

#4 Örök vesztes vagy!


Én politikus vagyok és havi 4-5 milliót keresek de volt már ennél több is.

Mindezért annyit tettem, hogy jó helyre nyaltam.

Te szenvedtél egy csomót egy sokkal szarabbul fizető állásért. Lúzeeeer!!!

Sebaj hamarosan tervezünk egy újabb nagyszabású programot amelynek keretében lerántjuk rólatok is a gatyát így most nőni fog az én fizetésem is.

2023. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Úgy várom, hogy jöjjön végre egy burkoló és lealázza a piti 2-3 milliót kereső senior contractor DevOps Engineereket és egy egyéb IT-s csodabogarakat a havi 6 milliós nyereségével, amit napi 1-2 óra munkával produkál.

Ja, és persze gimnázium nélkül, mer' az hülyeség.

2023. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es mondjuk az csak egy kulák, mégis csak dolgozik, de pl, ahogy én írtam, én otthon ülök és mindenre van szabadidőm.
2023. máj. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

Mi az, hogy “titkos társasághoz”?


Aztán egy éretlen, még félművelt, képzetlen, az életben tapasztalatlan serdülő ugyan mit tudna tenni a jobb oktatás érdekében?!

Kockás rongyokat kötöz az iskola ablakba? Építési területen kerítést döntöget?!

Tanulj, olvass, művelődj, tanulj meg dolgozni.

Ez a feladatod.

2023. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4/9-esnek:

Lehetséges, hogy a választott szakmájában jó, de nagy butaságra vall, hogy fogalma sincs arról, mi alapvetően a különbség a közoktatás (köznevelés) és a felsőoktatás között. Itt kellene kezdeni ez irányú tudásának megalapozását, és legközelebb nem ad ostoba tanácsokat a "gimis" fiataloknak.

2023. máj. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!