Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a különbség az energetikai...

Mi a különbség az energetikai auditor és az energetikai szakreferens között?

Figyelt kérdés

2023. máj. 10. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ninxs különbség egyik munkának sincs semmi haszna ennek megfelelően a fizu is alacsony
2023. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó nagy baromságokat írtál, inkább kussolj.
2023. máj. 10. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Én ezt úgy írtam hogy az MVM-nél dolgozom senior projektmenedzserként úgyhogy kellőképp kompetens szakember vagyok és van rálátásom az energetikai szektor működésére. Ezeknek a munkaköröknek pusztán azért van létjogosultságuk mert az állam törvényileg szabályozza az energetikai szektor működését de valódi hozzáadott értéke nincs egyik munkakörnek sem, sőt nagyon alacsony kompetencia is elég ezek munkakörök betöltésére.


Ha úgy érzed magadról hogy nem vagy a kompetenciák embere és alacsony az értelmi képességed valamint nem vagy motivált az előrelépést és a magas béreket valamint home office munkavégzést illetően akkor jó választás lehet feltéve hogy elégedett vagy a minimálbérrel és elfogadod hogy az energetikai szektorban a hierarchia legalján leszel.

2023. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!