Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy ment nektek az emelt...

Hogy ment nektek az emelt töri érettségi?

Figyelt kérdés
Mit szóltatok a Dunaújvárosos és a 12-es feladathoz? Szerintem az esszék kifejezetten jók voltak.

2023. máj. 10. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

"Mit szóltatok a Dunaújvárosos és a 12-es feladathoz?"


Nem emlékszem már milyen választ adott ezekre a ChatGPT 4.0 én csak lemásoltam. Az esszét is hosszúra írts a GPT. Szerintem 80-90% lesz összességében.

2023. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Az esszék jók voltak, de az első részben akárhogy számolom 20 pontnál nincs több pontom:/ szomorú vagyok, 2 év tori fakt és rengeteg tanulás után iszonyatosan szemétnek éreztem a mait, főleg a tegnapi matek után
2023. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon egyszerű volt.
2023. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Az emelt?🤡 nem a középről van szó. Nézzétek mar meg a mai emeltet, a teszt része 90%bam gazdasági kérdésekkel volt tele, közé nem volt az 500 oldalas könyvhöz ahonnan tanultam
2023. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Kíváncsi vagyok, milyen véleménnyel vannak a történelem tanárok az első részről. Sajnos nekem is le fogja húzni az eredményem... De az esszék miatt nem lehet senkinek panasza


Dunaújvárosról én csak annyit tudtam, hogy annak idején Sztálinrád volt, és ott volt az egyik legnagyobb az ipari termelés. A feladat a hátrányt kérdezte, amire az életszínvonal csökkenését írtam.. Szerintem nem feltétlenül kapok rá pontot, de nem fogom megnézni a megoldókulcsot

2023. máj. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Amikor elolvastam az legelső feladatot, az első gondolatom az volt: “hát, ez undorító”. Mindenesetre nem volt korrekt. Pedig sokat készültem. A többi feladat megoldható volt. Ennek ellenére minden másik rövidválaszos tesztsornál jobban teljesítettem a korábbi évekből, mint a 2023 májusinál, sajnos ebben biztos vagyok
2023. máj. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Sztalinvaros* bocsánat
2023. máj. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Igen az esszék jók voltak, remélem arra megkapom a max pontot akkor már legalább😅 én meg nem találtam meg a tesztsort a neten de beszéltem róla a tanarommal hogy mik voltak szerinte is ez too much volt az előző eviekhez képest
2023. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!