Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bajom lehet abból, hogy emelt...

Bajom lehet abból, hogy emelt angol érettségin a saját nevemmel írtam alá a levelet?

Figyelt kérdés
Igazából én ameddig oda nem értem azt sem tudtam, hogy csak egy kódom lesz, nem a nevemet kell ráírni, arra meg nem is gondoltam, hogy kitalált névvel írjam alá a levelet.

#emelt angol érettségi #levél aláírás
2023. máj. 11. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Az azonosítókód alapján tudják beazonosítani hogy ki írta a levelet, ezt a kritériumot tartalmazza az érettségi vizsgakövetelmény szabályzatát tartalmazó leírás a 9.4.1-es fejezet alapján ha nem tudják megállapítani a levelet iró személyét az sajnos nem fogadható el és a javítótanárnak 0 pontosra kell értékelni ezt a feladatrészt.
2023. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértettél. A kódomat oda írtam ahova kellett. Viszont a levelet a saját nevemmel írtam, nem egy fiktív névvel. Ez baj?
2023. máj. 11. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Az úgy nem baj
2023. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem baj, emelt szinten nem is a saját tanárod javítja úgyhogy ha be is azonosítható vagy így nem fogja befolyásolni az értékelését
2023. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!