Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Történelem tanárok! Mi a...

Történelem tanárok! Mi a véleményetek a 2023.május emelt szintű érettségi rövidválaszos részéről?

Figyelt kérdés

2023. máj. 11. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Nagyon egyszerű volt, az én diákjaim rendre nagyon jól szerepeltek rajta persze ahhoz az is kellett hogy egy igazán tehetséges és remek tanítói készséggel valamint intelligenciával és tudással megáldott tanáruk legyen mint én vagyok. Szerencsésnek mondhatják magukat a diákjaim mert nagyon nagy mértékben hozzájárultam a lelkiismeretes tanításommal az elért lenyűgöző eredményekhez. Nélkülem ez nem sikerült volna ilyen jóra.
2023. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazán pozitív példa! Szerencsések lehetnek a diákok. Én személy szerint nehezebbnek éreztem az első részt az előző évekhez képest , de ezt természetesen tanárként lehet igazán megítélni
2023. máj. 11. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2, el ne hidd már, hogy tanár a válaszoló :D
2023. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. válaszoló egy bolond. Minden nap itt van és idétlenkedik.
2023. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hogyha valamelyikőtök tanára minősítette az előző évekhez mérten az EMELT szintű feladatsort, tőletek is szívesen olvasnám, nem csak közvetlenül

tanárok hozzászólását várom

2023. máj. 11. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

A kipontozos rész egyszerű volt.


A vonalas rész kissé nehéz volt.



Az üres részről azt sem tudtuk mi az.


Remélem meg lesz a kettes a diákjaimnak.


Üdv: Béla (biztonsági őr)

2023. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok tanár de a tori tanarom azt irta rá mikor elkuldtem neki hogy igazán szemét dolog volt 😃 úgy érzem nem sikerült olyan rosszul, 20-30 pont között leszek valahol de baromi nehéz volt. Nagyon szerettem a torit, a faktot is, imádtam tanulni raneztem az első részre hát azt is elfelejtettem amit szeptember óta mindennap tanultam órákig🤨
2023. máj. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!