Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a Debreceni Egyetem...

Milyen a Debreceni Egyetem közössége/hangulata?

Figyelt kérdés
Nehéz barátkozni?
2023. máj. 17. 18:34
 1/7 anonim válasza:
22%

Az egyetem egy nepotista fellegvár, ha látnak benned szolgát vagy felfelé kapaszkodási lehetőséget, akkor imádnak egyébként le vagy szarva.

Ha kinyalod a seggét valamelyiknek, akkor megtisztel vele, hogy nem utál ki vagy ha a top tanulók között vagy, vagy ha kedvel a prof stb.

Csatlakozhatsz az alkoholistákhoz, narkósokhoz is. Azok buliznak természetesen.

2023. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Tipikus vidéki egyetem vidéki hallgatókkal. Amikor Budapesti elit Úrként beültem egy konferenciára hallgatni és előadni olyannak éreztem mint ha belassult volna az idő. Ekkora a különbség egy Budapest szintű megalopolisz és egy debrecen szintű falu között.
2023. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
na de most kajak
2023. máj. 17. 19:59
 4/7 anonim válasza:
87%

#3

"megapolisz" - LOL.

"debrecen szintű falu" - kisbetűvel a Debrecen. Ejha!

Több információ van abban, ahogy írsz mint amit írsz.


Egyébként én is vidéki egyetemre jártam és a pesti két átmeneti hallgató, akit megismertem szarul érezték magukat, mert folyton valami romkocsmában rohadtak volna. Nem értem azóta sem, miért kell egymás hátsójában lenni folyton.

2023. máj. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Ha országosan összehasonlítjuk a vidéki egyetemeket, akkor Debrecen a legalja minden szinten.
2023. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, téves, Debrecen okés. Persze, nem annak, aki csak bulinak tekinti az egyetemet.

Orvosi képzést tekintve pl. az egyik legjobb.

2023. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Szegedi Egyetem mindenben mérföldekkel előzi a Debreceni Egyetemet.
2023. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!