Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki bukott egy tantárgyb...

Ha valaki bukott egy tantárgyból érettségin, akkor bizonyítvány helyett kap valami lapot azokból ami megvan már?

Figyelt kérdés
Természetesen szóbeli után gondoltam, illetve pótvizsgára megyek ősszel csak azt tudom, hogy a bizonyítványt nem is adják addig oda. volt már valaki így?
2023. máj. 18. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Volt anno osztálytársam aki bukott matekból, mikor megkaptuk az érettségi bizonyítványokat akkor igen, kapott egy lapot Ő is hogy milyen tárgyakból milyen eredményt ért el. Viszont az inkább csak infó jellegű volt, úgyhogy nem vagyok benne biztos hogy ilyet mindenhol kötelezően adnak mert amúgy nem számít így még végzettségnek.
2023. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Igen, törzslapnak hívják. Tényleg csak egy A4-es lap, de kötelezően kiadják, kötelező formai elemi vannak.
2023. máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ki pontoz le mindenkit komolyan, ha jobban tudja ennyiből írja ide ne pontozgasson lefelé

köszönöm mindenkinek a válaszokat!!

2023. máj. 20. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!