Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik ma emelt kémiát írtak,...

Akik ma emelt kémiát írtak, hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Nehezebbnek vagy könnyebnek éreztétek mint a tavalyi feladatsorok?

2023. máj. 18. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
1-es, tudod, aki érettségire készül, az jó esetben megoldja a régebbi feladatsorokat (vagy egy részüket), úgyhogy van viszonyítási alapjuk.
2023. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon elrontottam..

Szerintem nem egy tipikus feladatsor volt és emiatt kicsit bepánkoltam, volt egy pillanat amikor majdnem el is bőgtem magam..

Számolásokból kettő szerintem hibátlan lesz (elktrolízis, egyensúly), a többi feladatnál maximum részpontokat fogok kapni. A karbonátos, kísérletes nagyon kifogott rajtam, de még az első feladatban is volt olyan amit nem tudtam... Szóval eléggé el vagyok keseredve, mert nagyon sok munkám van benne, ami most valamiért nem akart kijönni ezen a vizsgán.

De próbálom menteni ami menthető és lassan elkezdek készülgetni a szóbelire.


Neked hogy ment?

2023. máj. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem se ment fényesen. A 60% meglesz de az nem biztos, hogy elég orvosira. A szóbelivel majd megpróbálom feljebb vinni.
2023. máj. 19. 09:28
 4/4 anonim válasza:
En is elrontottam nagyon pedig szerintem konnyu feladatsor volt csak a stressz miatt nem lett tul fenyes en imyen 60-65-re szamitok szovelivel pedig fel szeretnem huzni 70-75-re es fogorvosit jeloltem a Semmelweisen de a bioszom nagyon jo lett
2023. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!