Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nincsen érettségim, mit...

Nincsen érettségim, mit szóltok hozzá? vélemény

Figyelt kérdés
2023. máj. 22. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Leszarom. Semmi közöm a végzettségedhez.
2023. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha te megtalálod anélkül is a számításaidat, semmi probléma. Számos volt osztálytársamnak nincs. Tisztességes szakmunkások. Ez számít. Ha jó ember vagy, nem gázolsz át másokon, teljesen mindegy milyen papírod van.
2023. máj. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem érdekel.


Üdv

2023. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Engem sem érdekel, szarok rá. Nincs közöm senkinek az iskolai végzettségèhez, nem vagyok èn hr-es.
2023. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én válaszom komplexebb az előttem lévőknél:

- magánszemélyként: nem érdekel, semmi közöm hozzá - mint az előttem szólóknak.

- munkahely szempontjából: itt sajnos elég nagy plusz lenne. Pontosabban elég nagy hátrány, hogy nincs meg. Sok helyre be se hívnak, ha nincs meg az érettségid. Bármennyire tudjuk mindannyian, hogy egy érettségi semmit se ér (ahogyan egy bölcsész diploma sem), egyre kevesebb olyan munkát találsz, ahol ne lenne ez feltételként megjelölve.

2023. máj. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Teljes mértékben lenézlek emiatt
2023. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!