Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak szerintem kér lehetetlent...

Csak szerintem kér lehetetlent az iskola?

Figyelt kérdés
Szeptember 2. Hetétől kell majd járni és egy héten 2 napot(esti gimi)És november közepe-vége körül több tantárgyból vizsgát kell tenni(azért mert azokat csak általánosban tanultam kb) És ezzel nem is lenne baj,DE két nyelv a kötelező,viszont én csak egyet tanultam mióta eszem tudom,angolt.És a németet is kell.Csak szerintem nagy az elvárás?kevesebb mint 3 hónap alatt nem lehet megtanulni egy nyelvet.Egyébként azért kell vizsgát tenni pl:biosz,kémia,fizikából,német hogy ne 9.osztályba kerüljek hanem 10.-be
2023. máj. 23. 18:20
 1/4 anonim válasza:
73%
Ez elég durva amit leírtál. Próbálj meg ismételni (olvass), nézz ismeretterjesztő csatornákat, kezd el tanulni a németet - biztos van aki a környezetedben beszéli, vagy fogadj fel korrepetítort.
2023. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nekem sem menne, de azt azért lássuk meg, hogy nem az iskola követeli ezt tőled, hanem te szeretnél különbözeti vizsgát tenni. Értelemszerűen számonkérik tőled egy évnyi némettanulás eredményét is. Ha van rá lehetőséged, íratkozz be már most valami tanfolyamra.
2023. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem németül kell megtanulni, "csak" a 9. osztályod anyagot. Ez van, ha osztályt akarsz ugrani (ami teljesen ertheto). Szerintem ne ijedj meg, 1. évben nagyon az alapokat tanuljak, azt is lassan és kevés óraszámban. Ha most elkezded, jó eséllyel menni fog. Kell tudni, hogy mik lesznek a követelmények és be kell osztani az időt
2023. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanulj ezerrel németül, ajánlom a Duolingot, és azzal talán össze fogsz tudni hozni egy 2-est addigra. De jó sokat kellesz tenned érte. Duo mellé nyomhatod a német nyelvtant is könyvből/videòbòl, plusz napi gyakorlás.
2023. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!