Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Októberi érettségi, hogyan?

Októberi érettségi, hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok. sajnos nem sikerült az egyik tantárgyam.. és még egy pedagógus sem világosított fel róla, hogy hogyan kell majd jelentkezni a javítóra. Leírná nekem valaki hogyan is zajlik ez a folyamat? én magam sem néztem utána eddig, mert nem számítottam ilyen matekra, de mindenhol mást olvastam szóval jó lenne képbe lennem
2023. máj. 25. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Szeptember elején tudsz majd jelentkezni, vagy egy általad választott középiskolában, vagy a kormányhivatalon keresztül.
2023. máj. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet buta kérdés de erről kapok valami lapot, valami kézzel foghatót, hogy hova kell telefonálni//elmenni személyesen ?
2023. máj. 25. 14:29
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Ha középiskolán keresztül jelentkezel, akkor simán besétálsz a suli titkárságára a jelentkezési időszakban. Kormányhivatalan keresztül 3 féle módon lehet jelentkezni, az oktatási hivatal oldalán tudsz tájékozódni róla. De az októberi jelentkezésről még nincsenek fent infók, majd augusztusban érdemes rákeresni.

Ha megbuktál, akkor lehet, hogy kapsz valami papírt róla, de ezzel kapcsolatban nincs tapasztalatom.

2023. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!
2023. máj. 25. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem lett annyi pontod matekból,hogy szóbelizni tudj?
2023. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon fontos, hogy legközelebb JAVÍTÓ vizsgára jelentkezz, ugyanis az 1 alkalommal ingyenes.
2023. máj. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Mégis miért lett lepontozva az első válaszom? Ha nem jó az információm, akkor elnézést a félrevezetésért, de légyszi javítsatok ki, ne csak lepontozzatok, mert szeretném tudni, hogy legközelebb már a jó infót adhassam át.
2023. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

én nem pontoztam le senkit

illetve válaszolva az előző kérdésre nem nem lett meg pedig jártam tanár, csomót gyakoroltam de hülye vagyok teljesen matekból

2023. máj. 25. 15:28
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó amit írtál #7.

Én is néztem, hogy le van pontozva a válaszod...

2023. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!