Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi pontok, óvodapedagógus?

Felvételi pontok, óvodapedagógus?

Figyelt kérdés

322 pont. Elég lesz szerintetek óvodapedagógus felvételire?


Előző években elég lett volna, de sokkal többen jelentkeztek az évben..



2023. máj. 31. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Egy ilyen olcsójános szakra nem hinném, hogy sok jelentkező lenne nagy pontszámmal. A magas értelmi szinttel rendelkezők matematikusnak, mérnöknek meg orvosnak jelentkeznek. Szóval szerintem 322 pontnak elégnek kell lennie. Meg egyébként is alkalmassági is van, tehát már ott egy szűrő, mondjuk szinte mindenki átmegy rajta.
2023. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Hova jelentkeztél? Szerintem sok jelentkező ide vagy oda, olyan sokkal nem hinném, hogy emelkedne a ponthatár.
2023. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Patak és Debrecen. Levelező.
2023. máj. 31. 20:56
 4/12 anonim válasza:
Nekem 418 pontom van óvodapedagógusra. Szerintem lesz ponthatár emelés, de elég lesz, nem hiszem, hogy sokat emelnének, kevesen jelölték meg első helyen ezt a szakot ahogy láttam. :)
2023. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#1 ha olcsójános szak,nyugodtan lehet jönni hozzánk kipróbálni, pont munkaerő hiányban vagyunk és leszünk is:D

Én 396 ponttal jelentkeztem.

2023. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

"pont munkaerő hiányban vagyunk és leszünk is:D"


Éhbérért nem dolgozok, meg ott egyébként se tudnék mit kezdeni a drága Ralph Lauren öltönyeimmel.

2023. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
89%
Ne felejtsd el, hogy egyszer a te gyerekednek is kell járnia majd olyan emberhez aki olcsójános szakon végzett.
2023. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves "Olcsójános"! Egyszer ülnél be egy max létszámú óvodás csoportba csak egy délelőttre, lehet jönni Ralph Lauren öltönyben is! Megnézném utána milyen véleménnyel lennél a pedagógusok munkájáról. Szörnyű, hogy sokan még mindig azt hiszik az óvónők csak játszanak egész nap. Hidd el, nem egyszerű egyénileg fejleszteni 20-25 gyereket úgy, hogy megoszd a figyelmedet.
2023. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Olcsójánost meghívom hozzánk szeptemberte 20fős tiszta beszoktatós kiscsoportba😘várunk sok szeretettel
2023. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nekem 356 pontra azt írták , nagyon kevés.

Kisgyermeknevelő és szociálpedagógiára jelentkeztem.

Igaz még nem tudom melyik legyen az első.


Így nagyon elbizonytalanodtam..

2023. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!