Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemre,hogy megy a jelentke...

Egyetemre,hogy megy a jelentkezés?

Figyelt kérdés

Tehát a szeptemberben induló képzésre február 15. a határidő,de aki május-júniusban újra érettségizik valamiből az is beadhatja a jelentkezést? Nem figyelik a pontokat érettségi ideje előtt?

Van már érettségim régóta csak egy tárgyból újra akarok.Vagy ilyenkor az őszi érettségit kell megcélozni?



2023. jún. 3. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Jelentkezel februárban. Aztán júniusban felkerül az új eredmény (nem tudom, ez automatikusan megy-e már)
2023. jún. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Beadhatod. A pontjaidat igazoló papírjaidat június végéig kell feltölteni, tehát ha májusban érettségizel, akkor a meglesz addigra
2023. jún. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem bárhova is jelentkezel, előtte olvass át néhányszor valami könyvet a magyar helyesírásról, mert ha írni kell, akkor nem fognak felvenni.
2023. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hiszen az érettségi adatait nyilván csak az érettségi időszakot követően tudja feltölteni mindenki. Erre szotak hagyni egy dokumentumfeltöltési időszakot. Ez mindenkinkél így van.

[link]

Itt atlálod a menetrendet.

2023. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én jövő szeptemberben mennék egyetemre,de akkor a jövő évi érettségivel is lehet jelentkezni? Nem teljesen értem,hogy a réginek vagy újnak kerül fel az eredménye? Meg azt majd én nyújtom be utólag a bizonyítványt?
2023. jún. 3. 22:48
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.Mi a bajod a helyesírással?
2023. jún. 3. 22:50
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jelentkezni így is. Hisz azok is jelentkezhetnek, akik még nem érettségiztek le, mert még középiskolások :) Be kell jelölni, hogy tervez az ember a következő vizsgaidőszakban érettségit tenni, ennyi a különbség.
2023. jún. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A jövő szeptember az 2024. 09.? Automatikusan számolják, a 2006 utáni érettségi bizonyítványokat nem kell beszkennelni és felötleni.
2023. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Mi a baj a helyesírásoddal? Már a cím is helytelen, aztán még a szöveged is tele van hibákkal. Ha egyetemen ilyen helyesírással fogsz írni, nem fognak megdícsérni.
2023. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen 2024 lenne.Az mit jelent,hogy automatikusan? Honnan tudnák az eredményeket?
2023. jún. 3. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!