Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közösségi naplóba mit lehet...

Közösségi naplóba mit lehet írni tapasztalatnak?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs mit kéne oda írni, és holnapra ki kell tölteni. Én csak a könyvtárban lézengtem, nem volt sok dolgom. És 7 különböző tapasztalat kéne, minden napra egy... Milyen általános dolgokat lehet oda írni?


És muszáj kitöltenem, az osztályfőnök szigorú...



2023. jún. 4. 22:09
 1/4 Flagstaff ***** válasza:
64%
A kollégák közti kommunikáció? (rendesen beszélnek egymással, vagy volt feszültség abból, hogy valaki nem mondott el valamit másnak...) A munkakörülmények, pl. szünetek betartása? Kommunikáció az ügyfelekkel? (volt-e konfliktus, hogyan kezelték?) A veled való kommunikáció? (örültek neked vagy nem, kimutatták?)
2023. jún. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Flagstaff ***** válasza:
Tanítottak-e neked valamit, vagy jó lett volna, ha valamit tanítanak? (1. vagyok még mindig. :D)
2023. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Flagstaff ***** válasza:
Akadálymentesítés, volt-e fogyatékos látogatótok, hogyan könnyítették meg számára a könyvtár használatát?
2023. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocs a késői válaszért, de köszi hogy írtál, így sikerült kitöltenem :D
2023. jún. 25. 14:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!