Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek emelt szóbelin mennyire...

Matek emelt szóbelin mennyire segítenek át?

Figyelt kérdés
Van olyan tétel, ahol jóformán semmit nem tudok, max egy rövid kis definíciót, alkalmazást és egy tételt valamennyire. Nem tudom hogy tudnék-e egyáltalán mondani akármi mást ha kérdeznének sem.

2023. jún. 6. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Ez esetben ne húzd ki azokat a tételeket, mert megbuksz!
2023. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Emelet matek szóbelit csináltam, szerintem nagyon szőrszálhasogatóka voltak a tanárok. Városmajori Gimnáziumba (Bp XII. kerület) csináltam és a legutolsó tételt húztam (bizonyítási módszerek). Ha nehéz tétel húzol akkor megszívod.
2023. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, közben megjártam az érettségit, ha bárki kíváncsi rá, esetleg ti is ennyire készültetek.


Előttem húzták ki az összes kedvenc tételem, és még nem is húztam olyat amiről sokat tudnék beszélni. Persze szerencsére azt sem húztam amiről kukkot sem tudok (mert van egy olyan sajnos).


Na de elmondtam egy szép bizonyítást(azt megdícsérték, szóval jó ezeket rendesen betanulni legalább), egy definíciót, aztán ennyi. Teljesen rávezettek a többire a semmiből, de konkrétan a semmiből. Feladatnál is pont azt az egyetlen típusfajtát kaptam ami sosem ment, és így csak az egyik részét (a) tudtam megcsinálni az idő alatt segítséggel. Egy két bizonyítást még összemakogtam. De nem buktam meg. Szóval nincs minden remény veszve.

2023. jún. 7. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Le tudnád írni légyszi, hogy milyen feladatot kaptál? :)
2023. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom zajlanak-e még a matek szóbelik és így segítségére lesz-e bárkinek a válasz,de én most voltam 2 órája, egész jól ment de voltak pontatlanságok, azt viszont elmondhatom, hogy velem kedvesek voltak tényleg. Ahogy hallgattam a többiekkel is, nyilván a pontosságra ügyelnek de abszolút nem voltak rosszindulatúak, az összes pontot amit úgy látják, hogy oda tudnának ítélni azt megpróbálják kihúzni belőled.
2023. jún. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!