Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt biológia szóbelin...

Emelt biológia szóbelin segítenek ha elakadok, vagy ha nem szolalok meg? Rávezetnek a megoldásra valamennyire? Vagy ha nem mondok semmit csak nem releváns dolgokat megbukok?

Figyelt kérdés
11.en lesz a szóbelim nagyon félek tőle irasbelim 36pont lett csak az a lényeg hogy atmenjek, amihez elég a minimum 6pont az 50bol, azt össze tudom kaparni valahogy szerintetek? Ha olyan témát kapok amihez lövésem sincs mondjuk? vagy az itt lehetetlen?

2019. jún. 7. 01:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A szóbeli vizsga minden esetben tanárfüggő. Ha jófej és jó lábbal kelt fel segít, ha olyan kedve van azt mondja segít, közben meg mond valamit amivel nem vagy előrébb, más meg még meg is csavarja, hogy még megalázóbb legyen a helyzet.

szerintem megbuktatni nem fognak. Minden tételből tanulj meg pár mondatot, egy hét alatt ennyi menni fog. Ha van egy minimális érdemi tudásod és rizsázol mellé valamit általában a leggonoszabb tanár sem szpat fölöslegesen.

2019. jún. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez szerintem is nagyon ember függő, nálam például röhögős volt a társaság. Mármint nem rajtam csak ilyen vidámabb volt. Pl nem jutott eszembe az Ökológia Niche kifejezés csak az ökológia a szélső meg nyögte nekem hogy "n.. n.. ni.." nálam rendesek voltak.

én azt mondanám hogy ha jó a memóriád akkor olvasd át 2-szer az egészet és valami meg fog maradni(ha gondolod jegyzeteim is vannak bár b*szott hosszúak) vagy ha nem vagy egy memória bajnok akkor a témához tartózó főbb definíciókat tanuld meg. Nem lesz ott gond :) Hajrá

2019. jún. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igyekszem olvasom de azt veszem észre hogy azok rögzülnek jobban amiket videón megnezek YouTube-on az érettségi 2017/2018 videók nagyon sokat segítenek ki gyűjtöttem az összes témát de alapba a mennyisége is megrémit de azon kívül meg eléggé száraz.. nem tudok konkrét témát mondani aminek örülnék ha aztkapnam, mindegyik eléggé összetett és nagyon sok szakszó kell hozza.
2019. jún. 7. 12:08
 4/14 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát. Emeltre mész ott a B rész lényegében szövegértés abból, meg ha magabiztosan adod elő 6 pontod tuti van
2019. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4. Egyáltalán nem szovegértés a B rész vagy egy képet kapok vagy egy szoveget vagy epet és egy rövid szoveget hozza kapcsolodó kérdésekkel de a szovegben nem lesz bennt semmiféle válasz szoval az nem ad nekem ingyen pontokat valószínűleg ha a témát nem tudom.
2019. jún. 7. 22:39
 6/14 anonim ***** válasza:

Én tegnap voltam, és a B részben tényleg sok válasz benne volt a szövegben.

Nekem nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Volt kérdés amire nem tudtam a választ és utána további kérdéseket tettek fel.

Én azt láttam rajtuk, hogy igyekeznek neked pontokat szerezni😂

Sok sikert majd! 😊

2019. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz bocs ha rossz fennhangot észlelté már 1honapja elegge ideges vagyok emiatt. És kösz.
2019. jún. 8. 00:30
 8/14 A kérdező kommentje:
Mellesleg te mi huztál?
2019. jún. 8. 00:31
 9/14 anonim ***** válasza:

Ivari jellegek volt a címe az A-nak, a B-nek pedig Mindennapi mérgeink. Az elsőben genetikával kapcsolatos kérdések voltak, a másodikban pedig a dohányzásról és káros hatásairól.

De mindennap más tételsor van.

2019. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Rendben, már csak 2napom van kedden megyek :( köszi
2019. jún. 9. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!