Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Önkötséges képzésen nem...

Önkötséges képzésen nem elmenni vizsgázni?

Figyelt kérdés

Holnap reggel 8-kor van eg szab.vál tárgyból vizsga. Ez az utolsó időpont.


Egy alkalmat már elszalasztottam, mert valamiért nem volt jó. Sajnos a holnapi amiatt nem okés, mert most fogok hazaérni munkából. Nem úgy alakult, ahogy akartam, ezért sajnos ki kell hagynom, de nincs több időpont.

Iszonyat fáradt vagyok, napok óta nem aludtam, ezért nem is fudom, hogy lesz-e erőm felkelni és utazni másfél órát, hogy megírjam.


Önköltséges képzésen lehet ebből bármi negatív bajom?



2023. jún. 7. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne semmi gond, ha ez a targyad nem lenne meg. Vagy megcsinalod maskor, masik felevben, vagy felveszel egy masik targyat helyette. Gondolom meg nem utolso feleves vagy. En is voltam igy onkoltsegeskent, es nem volt belole semmi, h nem lett meg az a kreditem. Minden helyzet egyeni, es nem ismerem a korulmenyeidet, de ha ugy erzed, h inkabb aludnal, akkor majd teljesited a megfelelo szamu kreditet egy masik felevben. Van meg egy olyan verzio, h a tanartol megprobalsz kerni egy ujabb idopontot, hatha belemegy. Ha megis lesz erod felkelni, akkor utazz el, es probald megirni! Nem szabad elfelejteni, h minden vizsgan elofordulhatnak csodak :-) A legjobbakat Neked!
2023. jún. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 köszi a gyors választ.


Igen, nem utolsó féléves vagyok, szóval van még bőven időm. Plusz ugye önköltséges vagyok, ha megcsinálnák se lenne olyan jó átlagom, hogy átvegyenek államira, ezért gondoltam, hogy akkor eut offolom.


Ezen kívül ami lesz arra elmegyek, illetve a többi tárgyam már meg van. Ez pedig 3 kredit,csak nem tudtam, hogy van-e valami komolyabb következmény ha nincs meg minden.

2023. jún. 8. 00:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Szégyen, nem szégyen, én 2 kötelezőt is kihagyom. Saját hiba abszolút, év közben is kellett volna rájuk tanulnom, tény, 1. éves vagyok, rutint is most kezdek szerezni, de elfáradtam, családi problémák is adódtak. Felveszem őket jövőre ismét, nem csinálok belőle ügyet, az is csoda, hogy ezt az évet túléltem. Mindenki más, de a te helyzeted abszolút nem gáz, az enyém se, mert nem épül semmi semmire.
2023. jún. 8. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!