Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen messze van tömegközleke...

Milyen messze van tömegközlekedéssel a lakhelyedhez legközelebbi középiskola?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki rossz kategóriának gondolná, azért szerepel itt, hogy lássuk, mindenkinek egyforma köznevelési hozzáférést intézett-e a politikai képviselete.


Nekem budapestiként 10 perc a Google szerint.


2023. jún. 10. 18:22
A kérdező szavazást indított:
15 percen belül van
30 percen belül van
45 percen belül van
60 percen belül van
60+ percet kell utazni
15 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom. Eddig azt tanultam, a távolság mértékeségei a méter külöféle prefixumokkal, láb, font, inch, mérföld.


Szóval hiányos ismereteim miatt percben nem tudom megadni a távolságot.

2023. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyalog 10 perc mind a három.
2023. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az agglomerációból jártam Bp-re, 60-70 percre volt tömegközlekedéssel. Választhattam volna közelebbi sulit is, de én oda akartam járni. Amúgy kocsival 25 percre van a suli.
2023. jún. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lett volna 15/20 percre is, de a 30 percre lévőt választottam végül, mert nem akartam a 90 percre lévőbe járni 4 évig.
2023. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából pont a legközelebbi buszmegállóval szemben van a legközelebbi középiskola. Gyalog kb. 10-15 perc.
2023. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14 percre van a legközelebbi, de én 45 percre jártam.
2023. jún. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!